Home »

Letní dovolená

Turistika

Harrachov je malebné horské městečko ležící v údolí řeky Mumlavy pod Čertovou horou. Mezi turisty je velmi oblíbeno pro krásy okolní přírody i pro možnosti, které celoročně nabízí svým návštěvníkům. Naleznete zde světoznámý zimní sportovní areál se skokanskými můstky, bobovou dráhu, minigolf, bowling, Hornické muzeum, Ski muzeum, Muzeum skla, Minipivovar. Mezi zajímavosti Harrachova se též právem řadí ozubnicová železniční dráha mezi Tanvaldem a Harrachovem, která byla vyhlášena národní technickou památkou. Turisty velmi oblíbená lokalita Mumlavský vodopád, se nachází pouze 500 m od hotelu a jistě vás ohromí svou nádherou.

Tipy na výlety.

Cyklotrasy

Máte-li rádi kopcovitou krajinu s občasnými stoupáními a dlouhými sjezdy, nezapomenutelnými výhledy a krásnou přírodou, jsou Krkonoše a jejich cyklotrasy ideálním místem právě pro vás. Harrachov nabízí mnoho zajímavých tras vhodných pro začátečníky nebo rodiny s dětmi, ale i trasy pro zdatnější sportovce. Lanovka na Čertovu horu zdarma přepravuje jízdní kola! Rádi vám pomůžeme s vytipováním trasy vhodné právě pro vás.
Nedaleko od hotelu se nachází několik půjčoven kol.

Golf

Golf Club Harrachov byl založen roku 1999 a v roce 2000 byla zahájena výstavba 9 jamkového hřiště. Do provozu uvedeno v září 2001. Par hřiště 60, délka 2 992 m ze žlutých odpališť. Jedná se o jedno z nejvýše položených hřišť v Čechách (730 m.n.m). V centru Harrachova se nachází také hřiště pro minigolf.

Novinky:

Mumlavský motorkářský sraz 11.-13.7.2017

Steaky a mašiny ....

11. - 13. 7. 2017 již 6. motořkářský sraz

Přijeďte se projet do nádherných krkonošských kopců a

večer si užít pohodu u grilu a dobrého piva !

 

Ohlasy našich hostů
Vložte i váš ohlas
Foto 1 Foto 2 Foto 3 Foto 4
© 2018 Copyright Sport Hotel Mumlava, s. r. o., Harrachov 107, 512 46, IČO: 064 69 418
Lovecká Mumlava v Harrachově hodnocení